Vragen? Bel ons 030 - 265 25 22 | info@lekkerkerkerbv.nl
Laden
Product(en) toevoegen...

Contact

De Schakel Huizen
Ambachtsweg 24
1271AM Huizen

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 035 525 35 44
E-mail: verkoop@deschakelbv.nl
Dubson Barendrecht
Zweth 56
2991LH Barendrecht

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 0180 69 66 66
E-mail: barendrecht@dubson.nl
Holtgrefe Den Bosch
Afrikalaan 17
5232BD Den Bosch

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 073 642 95 95
E-mail: verkoop.denbosch@holtgrefe.nl
Holtgrefe Oosterhout
Damweg 9
4905BS Oosterhout

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0162 48 08 30
E-mail: verkoop.oosterhout@holtgrefe.nl
Hendriks Best
Randweg 9
5683CL Best

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:00 tot 17:30

Tel: 0499 74 71 20
E-mail: best@bouwenindustrie.nl


Hendriks Uden
Liessentstraat 2
5405AG Uden

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:00 tot 18:00
Zaterdag
08:00 tot 16:00

Tel: 0413 33 81 00
E-mail: verkoop@bouwenindustrie.nl


Holtgrefe Veghel
Eisenhowerweg 9
5466AB Veghel

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0413 34 06 16
E-mail: verkoop.veghel@holtgrefe.nl
Holtgrefe Waalwijk
Cartografenweg 22
5141MT Waalwijk

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 0416 56 95 95
E-mail: verkoop.waalwijk@holtgrefe.nl
Kobam Dongen
De Hak 16B
5107RG Dongen

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:30 tot 17:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 0162 31 87 57
E-mail: dongen@kobam.nl


Kruyt Bergschenhoek
leeuwenhoekweg 6
2661CZ Berschenhoek

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 010 521 78 99
E-mail: bergschenhoek@kruytbv.nl


Kruyt Hoofddorp
Parellaan 20
2132WS Hoofddorp

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 023 565 14 14
E-mail: hoofddorp@kruytbv.nl
Kruyt Leiderdorp
Touwbaan 1H
2352CZ Leiderdorp
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00

Tel: 071 589 92 03
E-mail: leiderdorp@kruytbv.nl
Kruyt Noordwijkerhout
Gieterij 96
2211ZD Noordwijkerhout

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0252 37 14 47
E-mail: noordwijkerhout@kruytbv.nl


Kruyt Wassenaar
Marineweg 21
2241TX Wassenaar

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 070 511 92 61
E-mail: wassenaar@kruytbv.nl


Kruyt Zoeterwoude
Industrieweg 14
2382NV Zoeterwoude

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 088 765 16 50
E-mail: zoeterwoude@kruytbv.nl
Lekkerkerker Amersfoort
Terminalweg 7
3821AJ Amersfoort

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 033 456 20 45
E-mail: amersfoort@lekkerkerkerbv.nl
Lekkerkerker Houten
Hoofdveste 24
3992DG Houten

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 030 637 62 91
E-mail: houten@lekkerkerkerbv.nl


Lekkerkerker Utrecht
St. Laurensdreef 35
3565AJ Utrecht

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 030 265 25 22
E-mail: utrecht@lekkerkerkerbv.nl


Lekkerkerker Wijk bij Duurstede
Hoge maat 2
3961NC Wijk bij Duurstede

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0343 57 14 76
E-mail: wbd@lekkerkerkerbv.nl
Leys Bergen op Zoom
Marconilaan 5
4622RD Bergen op Zoom

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 0164 240 352
E-mail: verkoop.bergenopzoom@leys.nl
Leys Gouda
Nw Gouwe OZ 12a
2801SB Gouda

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0182 53 65 00
E-mail: verkoop.gouda@leys.nl


Leys Middelburg
Laan der Verenigde Naties 1g
4334ES Middelburg

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 0118 63 30 11
E-mail: verkoop.middelburg@leys.nl


Leys Moerdijk
Tradeboulevard 5a
4761RL Zevenbergen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 19 99
E-mail: verkoop.moerdijk@leys.nl
Leys Roosendaal
Stepvelden 16
4704RM Roosendaal
Virtuele rondleiding

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 0165 52 20 20
E-mail: verkoop.roosendaal@leys.nl
Leys Steenbergen
Prins Reinierstraat 18j
4651RZ Steenbergen

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0167 54 21 29
E-mail: verkoop.steenbergen@leys.nl


Leys Terneuzen
Patentweg 4
4538BR Terneuzen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Tel: 0115 64 98 08
E-mail: verkoop.terneuzen@leys.nl


Leys Tilburg
Kranenberg 9
5047TR Tilburg

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 013 57 80 090
E-mail: verkoop.tilburg@leys.nl
Leys/Holtgrefe Breda
Korte huifakkerstraat 4
4815PS Breda

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 076 57 16 500
E-mail: verkoop.breda@leys.nl
Leys Etten-Leur
Hagemuntweg 2
4879NM Etten-Leur

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:00 tot 17:30
Vrijdag
07:00 tot 17:30
Zaterdag
09:00 tot 12:00

Tel: 076 - 501 3000
E-mail: verkoop.ettenleur@leys.nl


Van den Ham Elburg
Noorderbreedte 8b
8081PX Elburg
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:30
Vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 088 765 17 70
E-mail: elburg@vandenhamijzerhandel.nl


Van den Ham Nijkerk
Watergoorweg 57
3861MA Nijkerk
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:30
Vrijdag
07:30 tot 17:00
Zaterdag
09:00 tot 12:00

Tel: 033 24 51 252
E-mail: nijkerk@vandenhamijzerhandel.nl


Van den Ham Zeewolde
De Mast 38a
3891KG Zeewolde
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 036 20 52 040
E-mail: zeewolde@vandenhamijzerhandel.nl


Van der Stad Nijmegen
Energieweg 3
6541CW Nijmegen
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 024 322 81 22
E-mail: nijmegen@vdstad.nl


Van der Stad Oss
Kantsingel 16d
5349AJ Oss

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Tel: 0412 61 45 59
E-mail: oss@vdstad.nl


Van der Stad Tiel
Morsestraat 5
4004JP Tiel

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 0344 61 65 20
E-mail: tiel@vdstad.nl
Van der Stad Wijchen
Bijsterhuizen 30-03
6604LP Wijchen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 024 345 44 44
E-mail: wijchen@vdstad.nl
Zwaard Delft
Ampèreweg 1
2627BG Delft

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:30
Vrijdag
07:00 tot 17:30
Zaterdag
09:00 tot 12:00

Tel: 015 212 3804
E-mail: info@zwaard.nl


Laden
Laden